Darmowe 20$ (90PLN) od Binance.com

Promocja Binance

Binance.com – największa na świecie giełda kryptowalut uruchomiła promocję, w której za spełnienie 3 prostych warunków możesz otrzymać darmowe 20 USD (90PLN). Sprawdź, jak wziąć udział w promocji!

Binance.com – największa giełda kryptowalut na świecie

Binance.com jest największą giełdą kryptowalut założoną w 2017 roku. Jej dzienny wolumen w szczytowych momentach przekraczał dziesiątki miliardów dolarów!

Binance oferuje swoim użytkownikom wyjątkowo niskie opłaty za korzystanie z giełdy na poziomie 0,1% od zakupu czy sprzedaży kryptowaluty. Dodatkowo posiadacze tokena BNB (token giełdy Binance.com) mogą dodatkowo zmniejszyć opłaty.

Giełda Binance.com uruchomiła usługę Binance Pay, która pozwala na zakupy i sprzedaż za pomocą kryptowalut!

Warto również podkreślić, że support giełdy Binance.com jest w języku polskim, a dla użytkowników przygotowana została aplikacja mobilna, która pozwala na korzystanie z giełdy bezpośrednio z telefonu.

Więcej na temat giełdy kryptowalut Binance.com pisałem w Poradniku Jak kupić Bitcoina?

Jak odebrać 20 USD w 3 prostych krokach?

Przede wszystkim – aby wziąć udział w promocji Binance.com należy posiadać konto na giełdzie. Konto możesz zarejestrować tutaj.

Co należy zrobić, aby otrzymać 20 USD?

  1. Obróć co najmniej 50 USD na produkcie handlowym Spot Binance.
  2. Wpłać co najmniej 200 USD na konto
  3. Odbierz nagrodę – Przejdź do Centrum nagród w aplikacji i odbierz kupony.

Czy warto korzystać z promocji na giełdach kryptowalut?

Giełdy kryptowalut muszą walczyć każdego dnia o uwagę Klienta. Obecnie na rynku jest kilkanaście giełd, które pozwalają nam zarabiać kryptowaluty lub dolary za aktywność.

Poza klasycznymi promocjami, w których możesz zarobić pieniądze np. za określoną wartość transakcji czy wykonanie specjalnych zadań wiele giełd posiada również usługi takie jak launchpady czy launchpoole.

Już wkrótce przygotuję specjalny poradnik – jak zarabiać na giełdach kryptowalut? Poradnik ten będzie kompendium wiedzy na temat tego, w jaki sposób korzystać z giełd kryptowalut (oraz innych platform, które oferują promocję) tak, aby zarabiać nawet wtedy, gdy kursy kryptowalut spadają!

Korzystając z tych sposobów udało mi się zarobić w okresie 1.01.2022 – 1.05.2022 ok. 2680 złotych (600 USD). Zasady, które pozwalają zarabiać takie kwoty są naprawdę proste i może to robić nawet osoba zupełnie początkująca.

About Szymon Piotrkowski

Entuzjasta kryptowalut - swoją wiedzę na temat rynku kryptowalut stara się przekazać w prosty sposób. Wierzy, że kryptowaluty są pieniądzem przyszłości i każdy z nas powinien posiadać Bitcoina.

View all posts by Szymon Piotrkowski →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *