Wieloryby masowo skupują Shiba Inu!

Czyżby czekał nas wielki powrót Shiba Inu? Jak donosi popularne konto na Twitterze “WhaleStats” wieloryby ETH zaczęły masowy skup tego memecoina.

Dlaczego wieloryby skupują Shiba Inu?

Odpowiedzi na to pytanie jest co najmniej kilka. Przede wszystkim kilka dni temu, mimo niestabilnej sytuacji na rynku kryptowalut do zespołu developerów projektu dołączyło studio The Third Floor (TTF) – amerykańska firma zajmująca się prewizualizacją, postwizualizacją i rzeczywistością wirtualną, których flagowym projektem była praca nad filmem Gwiezdne Wojny: Epizod III – Zemsta Sithów.

Jasne jest zatem, że głównym kierunkiem projektu Shytoshiego Kusamy będzie Metaverse, który jest zapowiadany od dłuższego czasu. 

Powód numer 2, który mógł wzbudzić zainteresowanie wielorybów to zaakceptowanie przez Uber Eats oraz DoorDash (popularna aplikacja do zamawiania jedzenia na wynos z USA) Shiba Inu jako legalnego środka płatniczego. Jest to ogromna szansa dla projektu na popularyzację Shiba Inu wśród milionów użytkowników obu aplikacji.

Rosnące zainteresowanie Shiba Inu zwróciło uwagę jednej z firm obsługującej płatności online – NOWPayments. Firma przygotowała oficjalny poradnik i ogłosiła, że pomoże wszystkim firmom zewnętrznym, które wyrażą zainteresowanie włączeniem płatności w Shiba Inu. 

Shiba Inu możesz kupić na giełdzie Bybit z Bonusem do $3000!

Jakby tego było mało – Shibą zapłacimy również za czarter jachtów na Francuskiej Riwierze! Nie, to nie żart (chociaż sam się nad tym zastanawiałem). Token jest akceptowany przez jedną z firm, która oferuje tego typu usługi.

Shiba Inu ma jedną z najbardziej zaangażowanych i  dynamicznie rozwijających się społeczności na całym rynku kryptowalut. Powodem, dla którego tak jest może być jej niska cena – wzrost w okolicy 1 centa mógłby zapewne szybko stworzyć wśród społeczności nowych multimilionerów. 

About Szymon Piotrkowski

Entuzjasta kryptowalut - swoją wiedzę na temat rynku kryptowalut stara się przekazać w prosty sposób. Wierzy, że kryptowaluty są pieniądzem przyszłości i każdy z nas powinien posiadać Bitcoina.

View all posts by Szymon Piotrkowski →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *